Proč webové stránky u Vlach-IT?

Webovým stránkám a grafice se věnuji již mnoho let, za tu dobu jsem nasbíral mnoho zkušeností v oblasti malých osobních blogů, firemních webů nebo menších e-shopů(řádově desítky položek), v základní ceně je i jednoduchá SEO optimalizace.

Jak vytvářím webové stránky? Na redakčním systému WordPress.

WordPress je nejrozšířenější publikační systém na světě –CMS. Aktuálně na něm běží 33% všech webů na světě. 
Je v češtině, jednoduchý na obsluhu i pro laika, to pro Vás znamená, že web si z velké části spravujete sami = ušetřené náklady spojené s prací.

Stránky vytváříme společně.

Jak to probíhá? Ideálně se osobně sejdeme, probereme vaše představy a já Vám je pomohu realizovat. Poté společně objednáme doménu a hosting u mého ověřeného dodavatele* . Následně si budete už sám/a připravovat materiál pro vaše nové www. Zatímco Já zprovozním všechny věci potřebné okolo webu, zařídím instalaci a nastavení WordPressu, získám váš nový SSL certifikát, udělám logo, grafiku, seo a vše na čem jsme se dohodli. Při tvorbě webu proběhne 2-5 schůzek podle rozsahu náročnosti. Při poslední schůzce Vás učím s vaším novým webem, například, budete mít specifický plugin, který vyžaduje zvláštní obsluhu, editace příspěvků apod.

*  V případě, že jste si již zarezervovali hosting u jiné společnosti, budete platit přirážky spojené s prací navíc, popřípadě poptávku odmítnu. Proč? Už se nejednou stalo, že hosting co si klienti zaplatili byl sice o 3 stovky levnější, kde jste měli natolik málo prostoru a výkonu, že to pro stavbu stránek nestačilo.

 

Menší dodatek...
Pokuď za mnou přicházíte s ukázkami několika www, které vás inspirovali, je vše v pořádku. Pokuď přijdete a budete chtít okopírovat grafiku, logo, články a jiné důševní vlastnictví, nejsou mé služby pro Vás. 
Webové stránky během 48 hodin? Volejte!
Potřebujete okamžitě postavit www stránky? Zavolejte, čas nám běží. 

Ještě nějaké otázky a pochyby?

 

Co se stane v případě, že se naše cesty rozdělí?
V případě, že se naše cesty z jakéhokoliv důvodu rozdělí, předávám k vašemu webu kompletní dokumentaci pro vašeho budoucího IT.