yazilimweb tasarim
dominik.vlach@vlach-it.cz Pohotovost : +420 774 238 463

 

Stavba Pracovní/Herní stanice na míru

Potřebujete složit počítač? Nemyslím počítač od tuzemských výrobců, kteří vám doručí počítač s utrženou komponentou, která je navíc zalepená tavným lepidlem. Tyto počítače ani nelze vylepšit během záruky. Sestavím vám počítač a vyberu vhodné komponenty přímo na míru. Do počítače se dá zasahovat a každá komponenta má vlastní záruku = Při poruše není nutné odevzdávat celý počítač.

Je mi jasné že dneska si dokáže složit počítač kdejaký amatér, ale opravdu vám návod na youtube a pár ušetřených kaček bude stát za nefunkční komponenty v hodnotě tisíců? Co když bude počítač náhodně zamrzat, nebo se dokonce vypínat? Diagnostika a oprava takového problému vyjde na více financí, než složení.

 

Kvalitní komponenty a prémiová záruka

 

Komponenty, které používám mají většinou delší záruční dobu, než je v České republice povinná. Vybírám komponenty renomovaných výrobců, jejich zárukou jsou léta spolehlivosti.

Stejně tak lze postavit low-cost domácí PC nebo průmyslový počítač, například pro kamerový systém, nebo pokladnu...

Vylepšení stávajícího počítače? V dnešní době spotřební elektroniky, kdy se stolní počítač stává raritou, je zvykem vyměnit po dvou letech notebook za jiný, je to ovšem nesmysl. Kdysi se počítače vyvíjeli jinou rychlostí, dnes stačí jednou za čas vyměnit nějakou komponent, která vám vlivem stáří nestačí. Ušetřit se dají až desetitisíce
Číst dále

 

 

 

iMac nebo Macbook? Není problém!

Pokuď nelpíte na svém postaveném počítači, na kterém běží Windows, ale čistokrevný OS X, pomůžu Vám také. Uživatelé „Macu“

nejčastěji vyžadují přeinstalaci, virtualizaci Windows, vyčištění a vylepšení hardwaru. Mezi méně příjemné záležitosti patří výměna klávesnice nebo displeje.

 

Ceník

Ceník Stolních PC    Ceník Notebooků    Ceník Apple produktů