yazilimweb tasarim
dominik.vlach@vlach-it.cz Pohotovost : +420 774 238 463

Webové stránky jsou nedílnou součástí vaší prezentace, ať se jedná o osobní  blog a nebo korporátní stránku. WWW výhradně stavím na CMS WordPress, WordPress je nejpoužívanější redakční systém na světě. Dle oficiálních statistik je používán jako CMS na 33 % webových stránkách na světě.  Nabízím zřízení hostingu u renomované společnosti, včetně podpory z obou stran. Na výběr je několik balíčků pro vaše aktivity na internetu.

Co je to CMS?
V dnešní době se jako CMS zpravidla chápou webové aplikace, resp. RS = Redakční Systém
Wordpress je zcela zdarma a nejlepší
WordPress je open source software, který můžete použít k vytváření krásných webových stránek, blogů nebo jiných aplikací.

Za několik let mého působení jsem vytvořil dostatek webů pro nabrání zkušeností. Instalateřina, Noční klub, Kadeřnické salony, Realitní makléře, osobní blogy, soukromá úložiště a další. Tudíž se nemusíte zdráhat mě oslovit s jakoukoliv tématikou.

Pokuď si sjednáte hosting přímo semnou a na místě, ušetříte 33% z původní ceny. Ve všech balíčcích lze vytvořit několik emailových adres, úložiště začíná na 10GB. Získáte spolehlivý hosting s dostatečným výkonem pro Váš web. V případě že jste si již pořídili prostor jinde, mohu vzhledem k vzniklým komplikacím požadovat další poplatek za práci navíc.

Wordpress BasicWordpress PodnikatelWordpress individualPřehled
Chystáte blog? Myslím si, že o vás lidi rádi uslyší! Vaše názory jsou důležité. Chystáte svojí osobní prezentaci!? Nainstaluju WordPress systém a nastavím ho podle potřeby, jednoduchá šablona (individuální nabídka a konzultace v ceně). Cena začíná bez hostingu na 1000Kč.
Začínající firma nebo renbranding? Pomůžu se základní identitou vaší firmy. V ceně je vše z balíčku Basic. Návrh loga, základní SEO optimalizace (v dnešní době tak potřebná). Vlastní emailová adresa. Cena v minimálních mezích se pohybuje okolo 3-4000Kč. 
Individuální přístup, naprosto individuální ceny.
rrr