yazilimweb tasarim
Nabízím tvorbu webových stránek na míru, které výhradně běží na redakčním systému WordPress, který je nejrozšířenější po světě, a je nejvíce uživatelsky přívětivý, včetně českého rozhraní. Nabízím tvorbu jak jednoduchých, tak komplexních stránek. Většinou není potřeba více jak tři schůzky a webové stránky jsou hotové.
Proč u Mně?
Co je responzivní web?
Proč WordPress?
Umíš Eshop?
WordPressWordPress+WordPress++WordPress+++Servis WPE-shop a jiné
Prvotní jakýsi balíček, pomůžu nainstalovat a správně nastavit WordPress, spoustu hostingových služeb dnes nabízí instalaci CMS na jedno kliknutí, tím to ale nekončí. Za službu si účtuji 1000Kč.
Objednám Hosting a doménu od osvědčeného dodavatele. Nastavím WordPress, správce návštěvnosti,  jednoduchý vzhled, plná čeština, pomůžu vytvořit "strukturu stránky". Vhodné především pro jednoduchou webovou prezentaci, nebo osobní blog.
Objednám Hosting a doménu od osvědčeného dodavatele. Nastavím WordPress na pokročilé úrovni, pokročilý správce statistik návštěvnosti(vč. online návštěvníků, botů), responzivní vzhled stránek, udělám grafiku na míru. Jednoduché CEO. Optimalizace webu pro rychlé načítání v prohlížečích. Cena: 3 tisíce a více.
Všechno z předchozích stránek, ale s naprosto individuálním přístupem a také individuální cenou
Nabízím i paušální služby, WordPress je CMS co se neustále aktualizuje a vylepšuje, vychází nové verze pluginů a některé starší již nejsou podporovány, kolikrát se tak uživatel stane nechtěným útokem třeba botnetu. které mu vytíží stránky, to může vést až ke ztrátě pozice na internetových vyhledávačích.
Nabízím pomoc při tvorbě e-shopu na CMS WordPress, jedná se o nadstavbu CMS WP. Mám zkušenosti také s tuzemskými službami jako Shoptet.